Jak odzyskać pieniądze z polisolokaty

Polisolokaty (odzyskanie opłat likwidacyjnych)

W ostatnich latach miliony Polaków zostało poszkodowanych przez zakup tzw. polisolokat, czyli ubezpieczeń z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Oferowane były one jako bezpieczny i pewny sposób inwestowania pieniędzy, a w rzeczywistości obarczone były sporym ryzykiem i prawie zawsze generowały straty. Dodatkowo w przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy pobierane były bardzo wysokie opłaty likwidacyjne, które są nielegalne i możliwe jest ich odzyskanie.
Wychodząc naprzeciw poszkodowanym, oferujemy kompleksową usługę odzyskania opłaty likwidacyjnej z polisolokaty pobieranej przez ubezpieczycieli w momencie likwidacji polisolokaty. Oferujemy pomoc w postępowaniach przeciwko takim ubezpieczycielom jak, m. in.: Aegon, Skandia, Generali, PKO Życie, Axa, Open Life, Europa, Compensa, Aviva, Allianz, Nordea, ING, HDI, Uniqa, PZU, Concordia, Cardiff, WBK i inne. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie naszej kancelarii na każdym etapie sprawy – w imieniu klienta wszczynamy proces o zwrot opłaty likwidacyjnej lub wstępujemy do sprawy, którą klient zainicjował samodzielnie.
Ważną informacją dla klientów jest to, iż w niektórych przypadkach możliwe jest odzyskanie całej kwoty wpłaconej w czasie trwania umowy polisolokaty. Uzależnione jest to od wielu czynników, między innymi, od konkretnych postanowień umownych oraz okoliczności zawarcia umowy.
Chcielibyśmy podkreślić, iż decydując się na współpracę z naszą kancelarią klient nie jest zobowiązany do ponoszenia kosztów związanych z dochodzeniem opłat likwidacyjnych. Nasze wynagrodzenie to prowizja od odzyskanej kwoty, która pobierana jest dopiero po wygraniu sprawy Taki system – oprócz ograniczenia ryzyka dla klienta – sprawia, że dokładamy najwyższych starań, aby uzyskać dla klientów jak najwyższą kwotę.
Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną prowadzonych spraw. Na etapie sądowym nasi klienci reprezentowani są przez radców prawnych lub adwokatów.

Zachęcamy do kontaktu. Twoje nieuczciwie zabrane pieniądze są na wyciągnięcie ręki!
Zadzwoń 509 291 181