Jak odzyskać pieniądze z polisolokaty?

W ostatnich latach niejeden Polak został poszkodowany przez zakup tzw. polisolokaty, czyli ubezpieczenia z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Oferowane były one jako bezpieczny i pewny sposób inwestowania pieniędzy. W rzeczywistości jednak obarczone były sporym ryzykiem i prawie zawsze generowały straty. Dodatkowo w przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy pobierane były bardzo wysokie opłaty likwidacyjne, które są nielegalne i możliwe jest ich odzyskanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom poszkodowanych, oferujemy kompleksową usługę odzyskiwania opłat likwidacyjnych pobieranych przez ubezpieczycieli. Oferujemy pomoc w postępowaniach przeciwko wszystkim ubezpieczycielom, m. in.: Aegon, Skandia, Generali, PKO Życie, Axa, Open Life, Europa, Compensa, Aviva, Allianz, Nordea, ING, HDI, Uniqa, PZU,  WBK. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie Kancelarii na każdym etapie sprawy. W imieniu klienta wszczynamy proces o zwrot opłat lub wstępujemy do sprawy, którą klient zainicjował samodzielnie.

Ważną informacją dla klientów jest to, iż w niektórych przypadkach możliwe jest odzyskanie całej kwoty wpłaconej w czasie trwania umowy. Uzależnione jest to  od konkretnych postanowień umownych oraz okoliczności zawarcia umowy. Zawsze warto rozważyć taką możliwość, jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji konieczne jest szczegółowe przeanalizowanie sprawy.

Klient decydujący się na współpracę z naszą Kancelarią nie jest zobowiązany do ponoszenia kosztów związanych z dochodzeniem opłat likwidacyjnych. Nasze wynagrodzenie to prowizja o odzyskanej kwoty, którą pobieramy po wygraniu sprawy. Taki system – oprócz ograniczenia ryzyka dla klienta – sprawia również, iż dokładamy najwyższych starań, aby uzyskać dla klientów jak najwyższą kwotę.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią przez telefon, e-mail, formularz na stronie internetowej lub osobiście w siedzibie kancelarii przy ul. Sandomierskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Twoje nieuczciwie zabrane pieniądze są na wyciągnięcie ręki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *